English English
Müşteri Girişi Tedarikçi Girişi
Ana Sayfa / Hizmetlerimiz / e-tedarik
 


Türkiye'deki birçok firmada etkin bir şekilde kullanılan e-tedarik sistemi, bünyesine her geçen gün daha fazla müşteri ve tedarikçi katmaktadır. Özellikle Türkiye'deki büyük ticaret devlerinin tercih ettiği e-tedarik sistemi sayesinde, firmalar milyonlarca dolarlık tasarruflar elde etmektedirler. e-tedarik sistemi bünyesindeki e-satınalma ve e-ihale modülleri ile ürün ve firma kataloglarının oluşturulması, taleplerin toplanması, tekliflerin alınması ve elektronik ortamda ihale yapılması gibi işlemleri birbiri ile entegre bir şekilde Internet hizmeti olarak müşterilerine sunmaktadır. Sistem tüm bu imkânların yanı sıra kapsamlı raporlama ve denetim imkânı ile de müşterilerinin bir uçtan diğer uca önemli ihtiyaçlarını karşılayan bir sistem olarak sektörde yerini almıştır.

e-tedarik geleneksel satınalma süreçlerine alternatif olarak geliştirilmiş tamamen web (internet) tabanlı bir elektronik tedarik sistemidir. e-tedarik sistemini kullanabilmek için sadece bir bilgisayar ve internet bağlantısı yeterlidir!

e-tedarik sistemi içerisinde e-ihale, e-satınalma ve kişiselleştirilmiş e-katalog çözümleri kullanılarak teklif toplama ve pazarlık süreçleri de dahil olmak üzere tüm satın alma süreçlerinde maliyet ve zaman tasarrufu sağlamakta, aynı zamanda şeffaf satın alma prosedürü ile tedarikçiler arasındaki etik rekabet arttırılmaktadır. Tüm bu işlemler, kullanıcı dostu pratik ekranları sayesinde çok kısa sürede ve hatasız olarak istenirse bizzat müşterilerin kendisi tarafından da  gerçekleştirilebilmektedir.

e-tedarik sistemi ile çok kısa sürede onlarca tedarikçi firmadan teklif almak ve tedarikçileri elektronik ihaleye sokarak yüksek tasarruflar sağlamak mümkündür. Günlerce süren satınalma süreci artık elektronik ihale sayesinde 20 dakika gibi çok kısa sürelerde gerçekleştirilebilmektedir.

e-tedarik sistemi, başlangıç (ilk yatırım) maliyetinin olmaması, herhangi bir yazılım programı satınalmayı gerektirmemesi ve sağladığı yüksek tasarruf nedeni ile hem Büyük Ölçekli Kurumsal Firmalar hem de KOBİ’ler tarafından tercih edilmektedir.


Kazanmak için Hemen Üye Ol

 
© e-tedarik Bilişim Teknolojileri Ltd. Şti. Her hakkı saklıdır.   Ana Sayfa | Gizlilik Bildirgesi | Kullanım Koşulları | Site Haritası