English English
|
Müşteri Girişi Tedarikçi Girişi
Ana Sayfa / Hakkımızda
 
  • Hakkımızda
HAKKIMIZDA

Kurumsal firmaların satınalma süreçlerini iyileştirmeyi hedefleyen E-Tedarik Bilişim Teknolojileri geleneksel satınalma süreçlerine alternatif olacak e-tedarik sistemini geliştirmiştir.

e-tedarik sistemi tamamen web (internet) tabanlı bir elektronik tedarik sistemi olup sadece bir bilgisayar ve internet bağlantısı ile kullanılabilmektedir.

Ülkemizdeki birçok firma tarafından etkin bir şekilde kullanılan e-tedarik sistemi, bünyesine her geçen gün daha fazla müşteri ve tedarikçi katmaktadır. Özellikle büyük ticaret devlerinin tercih ettiği e-tedarik sistemi sayesinde, firmalar milyonlarca dolarlık tasarruflar elde etmektedirler.

e-tedarik sistemi içerisinde e-ihale, e-satınalma ve kişiselleştirilmiş e-katalog çözümleri kullanılarak teklif toplama ve pazarlık süreçleri de dahil olmak üzere tüm satın alma süreçlerinde maliyet ve zaman tasarrufu sağlamakta, aynı zamanda şeffaf satın alma prosedürü ile tedarikçiler arasındaki etik rekabet arttırılmaktadır. Tüm bu işlemler, kullanıcı dostu pratik ekranları sayesinde çok kısa sürede ve hatasız olarak istenirse bizzat müşterilerin kendisi tarafından da gerçekleştirilebilmektedir.

 
© e-tedarik Bilişim Teknolojileri Ltd. Şti. Her hakkı saklıdır.   Ana Sayfa | Gizlilik Bildirgesi | Kullanım Koşulları | Site Haritası