English English
Müşteri Girişi Tedarikçi Girişi
Ana Sayfa / Kullanım Koşulları
 
  • Kullanım Koşulları
KULLANIM KOŞULLARI

DİKKAT: WEB SİTESİNİ KULLANMADAN ÖNCE LÜTFEN BU KOŞULLARI DİKKATLE OKUYUNUZ.
www.etedarik.com.tr WEB SİTESİNİ KULLANMANIZ BU KOŞULLARI KABUL ETTİĞİNİZ ANLAMINA GELİR.
BU KOŞULLARI KABUL ETMİYORSANIZ, www.etedarik.com.tr WEB SİTESİNİ KULLANMAYINIZ.

1- Sitenin Kullanımı:

e-tedarik yönetim sistemi, orijinal malzemelerde veya kopyalarında bulunan telif hakkı ve mülkiyet bildirimlerini korumanız kaydıyla bu web sitesindeki bilgileri, yalnızca ticari olmayan kişisel kullanımınız için görüntülemeniz ve karşıdan yüklemeniz için tarafınıza izin vermektedir. Bu sitedeki bilgileri hiçbir biçimde çoğaltamaz, genel kullanıma açık olarak görüntüleyemez, dağıtamaz veya kamusal yada ticari amaçlar için kullanamazsınız. Bu bilgilerin herhangi bir amaçla başka bir web sitesinde veya ağa bağlı bilgisayar ortamında kullanılması yasaktır. Bu Koşulların herhangi birini ihlal etmeniz durumunda bu Site'yi kullanma izniniz otomatik olarak sona erer ve karşıdan yüklediğiniz veya yazdırdığınız malzemelerin tümünü hemen yok etmeniz gerekir.

2- Sorumluluk Reddi:

e-tedarik yönetim sistemi'nin hizmetlerine ilişkin tüm yükümlülükleri, bunların tabi oldukları sözleşmelerde belirlenmiş olup, site'de bulunan hiçbir şey söz konusu sözleşmeleri değiştiriyor olarak yorumlanamaz. Ayrıca, bu sitedeki hizmetlerin doğruluğunu ve eksiksiz olduğunu garanti etmez. e-tedarik sistemi bu sitede ki hizmetlerde veya tarif edilen üyeliklerde ve fiyatlarında önceden bildirimde bulunmaksızın değişiklikler yapabilir.

3- Sorumlulukların Sınırlanması:

e-tedarik yönetim sistemi, satıcıları veya bu sitede belirtilen diğer üçüncü kişiler, garanti, sözleşme, haksız fiil, bilgi veya başka herhangi bir hukuksal işlem kapsamında yada söz konusu zararların gerçekleşme olasılığından, e-tedarik sistemi önceden haberdar edilmiş olsa dahi, bu sitenin kullanılmasından doğan ya da kullanılamamasından veya söz konusu sitedeki hizmetlerden ve bilgilerden kaynaklanan hiçbir zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

4- Web Sayfasının Kullanımı (Üyelik)

Sitenin kullanımı, üyelik sözleşmesi koşullarına tabidir. Üyelik Sözleşmesi'nin dahil olduğu veya birlikte verildiği tüm hizmetleri söz konusu Üyelik Sözleşmesi'ni okuyup koşullarını kabul ettiğiniz sürece kullanabilirsiniz.

5- Bu Site'ye Olan Bağlantılar

Diğer sitelerden bu Site'ye bağlantılar oluşturabilirsiniz ancak bunu ilgili kurallara uygun olarak yapabilirsiniz; a- e-tedarik sisteminden izin almadan e-tedarik sistemi logosunu kullanamazsınız. b- Firmanıza veya ürünlerinize e-tedarik sistemi'nin onayladığı izlenimini veremezsiniz. c- e-tedarik sistemi ile olan ilişkinizi başka türlü gösteremezsiniz. d- e-tedarik sistemi hizmetleri hakkında yanlış bilgiler veremezsiniz.

6- Diğer Şirketlerin Web Sitelerine Olan Bağlantılar

Bu Site'deki diğer şirketlerin web sitelerine olan bağlantılar yalnızca size kolaylık sağlamak amacıyla konulmuştur. Bu bağlantıları kullanmanız durumunda bu Site'den çıkarsınız. Diğer şirketlerin bu bağlantıları e-tedarik sistemi tarafından incelenmemiş olup e-tedarik sisteminin söz konusu sitelere veya içeriklerine ilişkin bir sorumluluğu yoktur ve bunların üzerinde bir denetimi bulunmamaktadır. Bu nedenle e-tedarik sisteminin bunlara veya buralardaki bilgilere, yazılımlara yada diğer ürünlere ve malzemelere veya bunların kullanılmasından doğan sonuçlara ilişkin herhangi bir onayı veya önerisi söz konusu değildir. Bu Site'de bağlantısı olan diğer şirketlerin web sitelerine erişmek istediğinizde bunu, riski tamamen kendinize ait olmak üzere yaparsınız.

 
© e-tedarik Bilişim Teknolojileri Ltd. Şti. Her hakkı saklıdır.   Ana Sayfa | Gizlilik Bildirgesi | Kullanım Koşulları | Site Haritası